SOLARWINDS Network Performance Monitor (NPM) Yeni Gelen Özelliği NetPath ile Hibrit Network Analizinde Yeni Bir Çağ Açıyor..

  • SolarWinds® Network Performance Monitor (NPM), ağ performansı sorunlarını ve kesintilerini hızla algılamanızı, tanı koymanızı ve çözümlemenizi sağlayan güçlü ve fiyat performans avantajı sağlayan ağ denetleme yazılımıdır. Sorun giderme işlemlerini hızlandırır, hizmet düzeyini artırır ve yaşanılan arızaların azaltılmasına yardımcı olur.

  • NetPath — Monitor Network Paths:  SolarWinds’in versiyon 12 ile sunduğu NetPath özelliği ile sisteme tanımlanan kritik servisler için adım adım network analizi yapılabiliyor , hibrid ve bulut hizmetler için gelişmiş ağ sorun giderme imkanı sağlıyor. Görsel analiz imkanı ve çözüm sürelerinin azalmasıyla gelişmiş son kullanıcı hizmet kalitesi sunuyor.

SolarWinds’in sağladığı diğer çözümler:

  • Netflow Traffic Analyzer(NTA):  SolarWinds NetFlow Traffic Analyzer (NTA) ağ trafiğinin devamlı akışından gelen verileri yakalamanızı ve kurum ağının kim tarafından ve hangi amaçla tam olarak nasıl kullanıldığını belirleyen bu ham sayıları kolayca şema ve tablolara dönüştürmenizi sağlar. NTA ile Cisco NBAR2 ve NetFlow, Juniper J-Flow, IPFIX, sFlow, Huawei NetStream ve diğer akış verilerini toplamak ve çözümlemek her zamankinden daha kolay.

  • Server & Application Monitor(SAM): Uyarı, raporlama ve yönetim için kapsamlı bir uygulama ve sunucu izleme olanağı sunar. Server & Application Monitor’un 200’den fazla uygulama için sağladığı entegre destek sayesinde, özel uygulamalar için izleyici oluşturmak ve yeni uygulama izleyicilerini hizmete dahil etmek, yalnızca bir kaç dakika alır.

  • Network Configuration Manager(NCM): Switch, router, access point gibi pek çok network cihazı için (Cisco, Juniper, HP, Dell, Brocade, Aruba, Rukus ve daha pek çok marka desteği ile) merkezi yönetim,  yapılandırma, değişiklik- erişim denetlemesi ve versiyon uyumluk süreçlerini tek bir noktadan kontrol ile ağ güvenilirliğini ve güvenliğini iyileştirir.

Detaylı bilgi için: